i-novojicinsko.cz - o životě v nás a kolem nás na Novojičínsku
i-Novojičínsko

Zakázaná láska?

i-NTRO

Dnes je čtvrtek 02. července 2020, je právě 12:23 hodin a svátek slaví Patricie
Upozorněte na nekalosti ve svém okolí. Kontaktujte nás! ------ Také zajišťujeme smlouvy o převodech nemovitostí - levněji než právník nebo realitka.

CNN BBC ČT 24 Portál Veřejné správy Russia Today France24 Al-Džazíra

Celý článek
 

Zakázaná láska?Zvětšit obrázek


i-Novojičínsko i-NTRO

Popis Celý článek
Diskuse Diskuse
Tisk Vytisknout
Související odkazy Odkazy
Obrázky Obrázky
Související články Související články
 

Zakázaná láska?

23.01.2011 - Otevřená zpověď Jiřího, kterému se líbí malé dívky.

Článek převzat z magazínu Víkend Hospodářských novin

Mediální prostor už týdny okupuje případ zmizelé Aničky. Prý jí mohl ublížit pedofil, zmiňuje se často. Novináři označují za pedofila každého pachatele zneužívání dětí, podle odborníků má však pedofilní orientaci pouze jeden z deseti pachatelů sexuálního násilí na nezletilých. Jak se má potom cítit patnáctiletý kluk, který si uvědomí, že se mu líbí děti? Řeknu vám, jak jsem se cítil já. Pohled do zrcadla ve mně vyvolával pocity zhnusení a chtělo se mi zvracet. Někdy jsem i zvracel. Považoval jsem se za prasáka, méněcenného a podřadného člověka. Dnes už vím, že je to jinak: jsem sic pedofil, nejvíc se mi líbí dívky mezi šesti a deseti lety, ale nikdy jsem žádnému dítěti neublížil a pevně věřím, že to nikdy neudělám.

Svou odlišnost jsem si uvědomil asi v patnácti letech. Zamiloval jsem se do osmileté dívenky od sousedů. Dlouho jsem si to nechtěl připustit, ale ty pocity se nedaly ignorovat. Rád jsem si s ní hrával, trávili jsme spolu dost času. Vedle ní jsem se cítil šťastný, ale večer jsem si vyčítal každý pohled nebo dotek. Nemohl jsem ji vzít za ruku nebo políbit, a tak jsem jen závistivě pozoroval spolužáky, kteří chodili se stejně starými dívkami. V tu dobu by mě ani nenapadlo se někomu svěřit, naopak jsem se to snažil před celým světem skrývat. Když mi bylo šestnáct nebo sedmnáct, našel jsem si dokonce přítelkyni v mém věku. Jenže nám to vydrželo jen asi čtrnáct dní, prostě to nebylo ono. Podvědomě jsem využíval všech příležitostí přiblížit se k malým děvčátkům, občas jsem trávil čas s dětmi příbuzných nebo sousedů. V jejich přítomnosti jsem byl šťastný a veselý. Věděl jsem samozřejmě, že fyzický kontakt s dětmi je zakázaný, ale nedocházelo mi, jak moc bych tím mohl ublížit a tak jsem občas spřádal plány, jak nějaké děvčátko odlákat stranou přemluvit k sexu. Zpětně můžu vděčit okolnostem za to, že mi neumožnily nějakou takovou hloupost udělat.

Zlom v mém vývoji nastal, když jsem si pořídil internet. To mi bylo asi třiadvacet. Narazil jsem na blogy jiných pedofilů, díky kterým jsem zjistil, že i s touto deviací můžu žít jako slušný člověk. Začal jsem o své odlišnosti víc přemýšlet a pomalu se s ní vyrovnávat. Všude se psalo, že pedofilie je nemoc a musí se léčit, a tak jsem se vypravil k sexuologovi. „léčba“ však spočívá pouze v radě vyhýbat se dětem a v předepsání léku ke snížení chuti na sex. Po práškách jsem začal ztrácet ochlupení, rostla mi prsa a trpěl jsem depresemi. Přešel jsem k jedné známé sexuoložce, ale když jsem se jí přiznal, že se vídám s dětmi, odmítla mě léčit. Velké nepochopení ze strany odborníků dobře ilustruje jedna její rada: kdybyste potkal v lese samotné dítě, utíkejte. To je naprosto absurdní. Kdybych potkal v lese dítě, bude mě především zajímat, kde má rodiče a jestli nepotřebuje pomoct, určitě mě ani nenapadne, že bych ho zneužil. Paní doktorce vadily také moje kontakty s pedofily na internetu. Prý mě to kvůli jevu zvanému posílení skupinové konformity může vyburcovat ke zneužívání dětí.
Ve skutečnosti je to úplně naopak: rozhodně si nevyprávíme, co bychom dětmi chtěli dělat, ale rozebíráme třeba to, jak řešit rizikové situace. Sexuologům budiž odpuštěno s přihlédnutím k tomu, že oni se ve svých ordinacích setkávají spíše s těmi, kteří už někomu ublížili. Nás, takzvaných nekriminálních pedofilů, je přitom mnohem víc.
Právě díky kontaktům s ostatními pedofily jsem urazil velký kus cesty a v době dalšího zamilování – šlo o čtyřletou dceru sousedů – už jsem k dětem přistupoval úplně jinak. Méně jsem se zaměřoval na jejich fyzickou krásu a více vnímal tu psychickou. S Danuškou, které je dnes už jedenáct, se stále vídám. Mám dobré vztahy s jejími rodiči, občas mi ji přivezou na víkend nebo na prázdniny. Jasně, že ze začátku bylo těžké zvládat vzrušení, když jsem ji třeba viděl nahou. Dá se ale říct, že jsem si zvykl. Teď už asi si s takovými situacemi poradím s přehledem, pro jistotu ji ale u sebe nikdy nemám samotnou, vždy s některými ze sourozenců. Mám radost z toho, jak roste a moudří, a také z toho, že na tom mám určitý podíl. Naučil jsem ji plavat, vařit, jezdit na koni. Snad i díky mně si zlepšila známky ve škole.
O budoucnosti moc nepřemýšlím, v osobním životě jsem momentálně spokojený, spíš mě trápí situace ve společnosti – stále je tu velký deficit pravdivých informací o pedofilii. Spustili jsme proto s přáteli web www.pedofilie-info.cz, kde by časem měla být třeba i poradně nějakého sexuologa. Jen tak můžeme mladým mužům, kteří u sebe odhalí stejnou deviaci, jako mám já, pomoci urychlit to období depresí a nebezpečného tápání, které u mě trvalo devět let. Čím víc budou informování a se svou odlišností vyrovnaní, tím méně budou nebezpeční pro děti.i-NTRO

Obecně:

Otevíráme třinácté komnaty lidí kolem nás. Je všechno takové, jak si někdy myslíme? Co se skrývá pod kůží? Náš život, můj příběh, mé i tvé i-NTRO. Čtěte v této sekci.

i-Novojičínsko


 

Související odkazy Související odkazy - u tohoto článku nejsou žádné související odkazy
 

Obrázky Související obrázky - u tohoto produktu nejsou žádné další související obrázky
 

Související články Související články - u tohoto článku není žádné další související články
 

Diskuse Diskuse - otázky a odpovědi - Zakázaná láska?

Vložit nový příspěvek Zakázaná láska?

Předmět: Láska není zakázaná
Autor: Jiří Fx100dDatum: 2011-02-12 07:05:17
Láska jako taková zakázaná není, ať už člověk miluje kohokoliv. Zakázané jsou jen některé projevy sexuality pdofila. Milovat dítě mohu a do jisté míry to mohu dát najevo, samozřejmě přiměřeně věku. Nadpis je tedy trochu zavádějící.

Jinak jsem rád, že se tu můj /náš, paní redaktorka jej trochu upravila/ text objevil. Jen ten ilustrační obrázek se mi moc nelíbí, mám trochu jiný vkus. :-D
Odpovědět

Vložit nový příspěvek Zakázaná láska?
Položky označené * jsou povinné a je nutno je vyplnit.
Předmět zprávy *:
Jméno a příjmení *: Email:
Zpráva *:
Vepiště kód *: malými písmeny "rybak" - ochrana proti spamu
Chcete-li obdržet odpověď na Váš dotaz, nezapomeňte vyplnit
kolonku "Email". Vaše emailová adresa nebude nikde zveřejněna.

 

Nápověda Pozn: Uvedené texty se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
 
 

Naše články
  KAUZY
Boj o dítě
Studénka 8.8.2008
Kubisovy miliony
Dětský domov NJ
SLUMEKO neverending story
Soudci vs. KSČ
EXhejtman, senátor a Palas
Komenský vs. Zábranský
Tykadélka Romana Smetany
Právo na informace
Hladkoživotická mela
Ivan Týle

Z RYBÍHO
Zastupitelstvo obce
Usnesení rady obce Rybí
Zápisy z jednání ZO
Komunikace Sirkové
Valašská rallye
Veřejná kanalizace
Cyklostezka Rybí-Nový Jičín
Kauza Turková

KONTROVERZNÍ TÉMATA

Z NOVOJIČÍNSKA
turistická informační centra
významné osobnosti
kulturní památky

i-NTRO

MŮŽE VÁS ZAJÍMAT
Případy pro ombudsmanku

NA CESTÁCH
Novojičínskem
Moravou a Slezskem
nahoru a dolů Českem
po stopách UNESCO
za hranicemi všedních dnů
po skanzenech
po židovských památkách
s objektivem kamery

ROZHOVOR S .......

AUDIOZÁZNAMY

KNIŽNÍ "TYPY"

ODKAZY NA VIDEA
- filmy podle skutečných událostí
- no comment
- upoutávky na filmy
- welcome to the earth

 
 

Kam za zábavou
 
Co promítá kino v Novém Jičíně
Co promítá kino v Kopřivnici
Co hrají na prknech Beskydského divadla v Novém Jičíně
 
 

Aktuálně sledujeme kauzu
 
Penzion U Palasů
(07.03.2015)
Bývalý hejtman Moravskoslezského a senátor Jaroslav Palas si postavil v obci Ludvíkov na Bruntálsku ... Penzion U Palasů
 
 
 

Dokumentujeme
 
Rodák z Rybího byl umučen Státní bezpečností
(10.02.2015)
Narodil se 15. května 1915 a letos tedy uplyne od jeho narození 100 let. V sedmnácti letech se rozho... Rodák z Rybího byl umučen Státní bezpečností
 
Justiční vraždy "Made in Czechoslovakia"
(10.02.2015)
Milada Horáková, Záviš Kalandra. Heliodor Píka a mnoho dalších. Pojmem justiční vražda se označuje t... Justiční vraždy
 
 
 

Celospolečenský problém
 
Mami,mami; tati,tati
(10.02.2015)
Mají mít právo gayové a lesbičky si osvojit dítě? Je česká společnost tolerantní vůči jinakosti? A m... Mami,mami; tati,tati
 
Právo na smrt?!
(10.02.2015)
Mají mít nevyléčitelně nemocní možnost rozhodnout o dobrovolném ukončení svého života? Není "um... Právo na smrt?!
 
Přímá volba starostů? Ano či ne?
(10.02.2015)
Máme si kromě svého prezidenta a senátota volit také i svého starostu? Jaké jsou argumenty pro a pro... Přímá volba starostů? Ano či ne?
 
Celibát katolických bratří a sester
(20.02.2015)
Celibát (z latinského přídavného jména caelebs = neženatý, svobodný) je závazek žít bez manželství, ... Celibát katolických bratří a sester
 
 
 


Podporujeme
 
UNICEF

Člověk v tísni

Transparency International
 
 

Reklama
 
Obklady a zateplení

Technický dozor

Deltanova

Berkucio

Zednictví
 
 

Kurzy
 
Vlajka meny USD USD = změna {value}%
Vlajka meny GBP GBP = změna {value}%
Vlajka meny EUR EUR = změna {value}%
Vlajka meny JPY JPY = změna {value}%
Vlajka meny CAD CAD = změna {value}%
Vlajka meny PLN PLN = změna {value}%
Vlajka meny RUB RUB = změna {value}%
Vlajka meny CHF CHF = změna {value}%
Vlajka meny PX50 PX50 = změna {value}%
 
 

Horoskop
   
 

Vyhledávání
 
 
 
 

Fotogalerie
 
Fotogalerie
>> Fotogalerie zde <<

 

FOTOGRAFIE MĚSÍCE:
Fotografie měsíce
zvětšit fotografii
 
 

Anketa
 

 Jaký byl pro Vás rok 2015?

  převyšovaly dobré zprávy (35%)
 
  převyšovaly špatné zprávy (35%)
 
  takový neutrální rok (31%)
 

 
 

Novinky
 
Usnesení rady obce Rybí od roku 2016
Usnesení rady obce Rybí za období únor-květen 2016.

Projekt na kulturní centrum "Věžička" Rybí
Chátrající dominanta Rybího v podobě objektu s tzv. „věžičkou“, který do roku 1975 sloužil jako obchod potravinami, má naději na záchranu. Projekt na kulturní centrum

Ombudsmanka: Zaměstnavatel nesmí ukládat povinnosti nad rámec zákona
Zaměstnavatel nemůže vnitřním předpisem ukládat zaměstnancům povinnosti, které jsou nad rámec zákoníku práce nebo nad rámec povinností vyplývajících z Ombudsmanka: Zaměstnavatel nesmí ukládat povinnosti nad rámec zákona

RETRO KAUZY: Hladké Životice vs. Petržela a Chovanec
Čtvrtým rokem se zabývá novojičínský Okresní soud kauzou bývalých zastupitelů obce Hladké Životice, kteří byli obviněni z trestného činu porušování po RETRO KAUZY: Hladké Životice vs. Petržela a Chovanec

KONEC KAUZY: Případ senátor Palas - věc odložena
Od listopadu 2012 do srpna 2015 probíhalo prošetřování senátora Jaroslava Palase a jeho ženy Jiřiny Palasové ve věci podezření ze spáchání zločinu leg KONEC KAUZY: Případ senátor Palas - věc odložena

 
 

Kontakt
  Pavel Lichnovský

Pavel Lichnovský

novinář na volné noze
www.i-novojicinsko.cz

742 65 Rybí 277
pevná: 556 760 005
de(mo)bil: 725 903 976
emil: pavellichnovsky@seznam.cz

motto: "Sejdeme se na hřbitově."

Napište nám:
  Online dotazník
 
 

Počasí
   
 

Vytvořil COMPUTERWEB :: All rights reserved © 2020
i-novojicinsko - Informační server pro oblast Novojičínska
| sitemap.xml